Dostawa i płatność

DOSTAWA

 1. Kupujący może wybrać następujące sposoby odbioru zamówionych Produktów:
 2. a) odbiór osobisty zamówionych Produktów po wcześniejszej konsultacji (tel.729 926 056)lub wysyłając e-maila na adres: kontakt@wojtart.pl
 3. b) dostarczenie Produktów przez firmę kurierską – DPD, DHL lub InPost;
 4. Adres dostarczenia przesyłki podawany
  jest przez Kupującego podczas składania Zamówienia.
 5. Koszty dostawy ponosi Kupujący.
 6. W przypadku wyboru płatności przelewem lub za pobraniem, produkty wysyłane są w momencie zaksięgowania 100% całkowitej kwoty Zamówienia na jednym z poniżej wskazanych kont bankowych Sprzedawcy:

Alior Bank :

57 2490 0005 0000 4530 9832 8150

 KOSZTY DOSTAWY

Produkty do 30 kg o wymiarach
standardowej paczki są wysyłane paczkami w cenie od 25zł.

Jeśli koszt dostawy wydaje ci się zbyt wysoki skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Opisane powyżej koszty dostawy obowiązują tylko na terenie Polski. Jeśli są Państwo zainteresowani dostawą poza granice Polski prosimy o kontakt.

SPOSÓB DOSTAWY

Wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie dostarczane są w zabezpieczonych paczkach bądź na paletach za pośrednictwem firm kurierskich lub spedycyjnych:

 • dostawa realizowana jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 17.00
 • dostawa odbywa się w ciągu 1-3 dni roboczych od momentu nadania paczki
 • przesyłki o wadze powyżej 31,5kg dostarczane są na poziom parteru lub w najdalsze miejsce pod wskazanym adresem, gdzie można dojechać samochodem.

 

W przypadku niektórych produktów ze względu na duże gabaryty palety (paleta powyżej 3 metrów i wadze powyżej 300 kg), których nie można zdjąć windą, należy je rozładować ręcznie. W takiej sytuacji obowiązek rozładunku leży po stronie klienta. Prosimy się na to przygotować – przy odbiorze powinny być co najmniej 2 osoby. Kierowca nie ma obowiązku udziału w rozładunku, jednak poproszony
zazwyczaj nie odmawia pomocy.